Sony


این شرکت که یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات الکترونیکی خانگی است و از معتبرترین نامهای این عرصه به شمار می رود، از اولین سال های شروع به کارش پا به صنعت عکاسی گذاشت. این شرکت در سال 1997 با معرفی سری دوربین های بسیار محبوب Mavica FD (که از floppy disk ها برای ذخیره اطلاعات استفاده می کردند)، پا به عرصه عکاسی دیجیتال گذاشت. اما این سری Cyber-Shot این شرکت است که همچنان در بازار حضوری چشمگیر دارد و شامل مجموعه ای از انواع مدل های کامپکت می شود (اما اکثر مدل های این رده ببین و بگیر های رده بالا به حساب می آیند). در سال 2005 Sony کسب کار دوربین شرکت Konica Minolta را خریداری کرد و در سال 2006 اولین DSLR اش با نام Alpha 100 را به بازار فرستاد. در حال حاضر Sony رنج گسترده ای از مدلهای DSLR سری Alpha را در خط تولید خود دارد که شامل SLT-A33 و A55 (هر دو با سیستم منحصر به فرد آینه ثابت) نیز می شود. سری NEX این شرکت نیز شامل مدل های APS-C بدون آینه می شود که سری لنزهای مختص خود را دارد. همچنینی Sony یکی از تامین کننده های اصلی حسگر برای دوربین های کامپکت و SLR در بازار است.


دوربین های Sony


اکثر دوربین های سری Cyber-Shot کامپکت های ببین و بگیر شیک هستند. مدل های رده بالای این سری دارای بزرگ نمایی های بالایی می باشند. تقریباً همه مدل ها از لنزهای Carl Zeiss استفاده می کنند.


لنزهای Sony


با ارتقای لنزهای Minolta، هم اکنون Sony دارای رنج گسترده ای از لنزهای پرایم و زوم سریع با برند Carl Zeiss می باشد. لنزهای سری NEX هم اکنون دوران طفولیت خود را می گذرانند اما رشد آنها در آینده قطعی است.


پرینترهای Sony


پرینترهای کوچک Sony که تکمیل کننده دوربین های محبوب سری Cyber-Shot هستند شامل چند مدل می شوند. مدل های سری DPP برای پرینت گرفتن سریع و بدون دردسر، مستقیماً از دوربین یا کارت حافظه طراحی شده اند.

Copyright 2014 © All rights Reserved. Dorbin.com